LOFTSTUDIO | Firma
14927
page-template,page-template-blog-small-image,page-template-blog-small-image-php,page,page-id-14927,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Team

Irena Lang

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i współzałożyciel LOFTSTUDIO. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyła ją w 2001 roku dyplomem w pracowni mebla, który został wyróżniony oraz otrzymał medal rektora. Ma na koncie liczne realizacje, które pozwoliły jej na odnalezienie własnego stylu charakteryzującego się przede wszystkim funkcjonalnością, czystością formalną i szczerym przekazem. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych ale też praktycznych.

Głęboko wierzy że przestrzeń w której żyjemy ma na nas ogromny wpływ dlatego tak ważne aby nam dobrze służyła i inspirowała…

Prywatnie mama Jasia i Mai.

Kinga Rusek

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i współzałożyciel LOFTSTUDIO. Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego w pracowni Grafiki oraz Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku Projektowania Wnętrz i Przestrzeni w pracowni Projektowania Mebli.

Projektowanie wnętrz, to dla niej pasja, która pozwala kreować otaczającą nas rzeczywistość czyniąc ją piękniejszą. Ceni dobrą formę, funkcjonalne rozwiązania i prostotę. Projektuje w ścisłej współpracy z Inwestorem, dążąc do indywidualnego charakteru projektowanego wnętrza.

Ekspert w doborze wysmakowanych dodatków.

Lubi koktajle, których przepisy sama wymyśla. Prywatnie mama Brunona.

Dominika Wąs

MŁODSZY PROJEKTANT

Ukończyła studia I stopnia Architektury i Urbanistyki na Podhalańskiej PWSZ oraz Szkołę Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych z dyplomem projektu domu dla rodziny 2+6.

W projektowaniu lubi dążyć do osiągniecia przemyślanej funkcji, formy, spójności projektowej oraz odpowiednich proporcji. Wnętrza to przestrzeń w której może wyrazić swoją wrażliwość na piękno, potrzebę tworzenia oraz kreatywnego myślenia. Aranżowanie pokoi dla dzieci jest dla niej dodatkową radością:)

Prywatnie zakochana w niestylizowanych tańcach tradycyjnych, muzyce, podróżach backpacking’owych, rowerowych oraz górskich wędrówkach.

Basia Wojnicka

MŁODSZY PROJEKTANT

Pochodzi z Katowic, gdzie w Wyższej Szkole Technicznej ukończyła studia na kierunku Architektura Wnętrz. Jest również absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie zdobyła tytuł Inżyniera Akustyki.

Umiejętności zdobyte podczas edukacji na kierunku technicznym chętnie wykorzystuje w pracy projektowej, łącząc praktycyzm z zamiłowaniem do sztuki i piękna. Pasjonatka dobrego wzornictwa, projektowania systemów komunikacji wizualnej oraz projektowania graficznego.

Agnieszka Gwizdała

MŁODSZY PROJEKTANT

Pochodzi z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a od czasu rozpoczęcia studiów mieszka w Krakowie. W 2011 roku ukończyła kierunek Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Od tego czasu zdobywa doświadczenie zajmując się projektowaniem architektury oraz wnętrz.

Tworząc jest otwarta na każdy styl estetyczny i niebanalne rozwiązania funkcjonalne.

No posts were found.