LOFTSTUDIO | Firma
14927
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14927,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Team

Irena Lang

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i współzałożyciel LOFTSTUDIO. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyła ją w 2001 roku dyplomem w pracowni mebla, który został wyróżniony oraz otrzymał medal rektora. Ma na koncie liczne realizacje, które pozwoliły jej na odnalezienie własnego stylu charakteryzującego się przede wszystkim funkcjonalnością, czystością formalną i szczerym przekazem. Dąży do tworzenia wnętrz pięknych ale też praktycznych.

Głęboko wierzy że przestrzeń w której żyjemy ma na nas ogromny wpływ dlatego tak ważne aby nam dobrze służyła i inspirowała…

Prywatnie mama Jasia i Mai.

Kinga Rusek

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i współzałożyciel LOFTSTUDIO. Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego w pracowni Grafiki oraz Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku Projektowania Wnętrz i Przestrzeni w pracowni Projektowania Mebli.

Projektowanie wnętrz, to dla niej pasja, która pozwala kreować otaczającą nas rzeczywistość czyniąc ją piękniejszą. Ceni dobrą formę, funkcjonalne rozwiązania i prostotę. Projektuje w ścisłej współpracy z Inwestorem, dążąc do indywidualnego charakteru projektowanego wnętrza.

Ekspert w doborze wysmakowanych dodatków.

Lubi koktajle, których przepisy sama wymyśla. Prywatnie mama Brunona.

Katarzyna Dolińska

CEO, PROJEKTANT

Pomysłodawca i współzałożyciel LOFTSTUDIO. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (dyplom 2006) i l’Ecole des Beaux-Arts de Toulouse.

Wykonywany od lat zawód architekta wnętrz pozwala jej wykorzystywać talent plastyczny, zdolności analityczne i umiejętność pracy zespołowej. Promuje naturalne materiały i funkcjonalne rozwiązania. Chętnie przemyca w projektach antyki i starocie (w rozsądnych dawkach). Wierzy, że piękno uszczęśliwia i tak rozumie swoją pracę.

Lubi sport, campari i uśmiechniętych ludzi.

Nie lubi skąpstwa, sarkazmu i zupy owocowej.

Sabina Sadowska

MŁODSZY PROJEKTANT

Pochodzi z Przemyśla, gdzie ukończyła studia I-go stopnia na Wydziale Architektury Wnętrz w PWSW. Kontynuowała naukę na krakowskiej ASP broniąc pracy dyplomowej realizowanej w pracowni projektowania wnętrz.
Inspiracje czerpie ze stylu krajów skandynawskich, w którym najbardziej ceni ciepły klimat wnętrz i wykorzystanie naturalnych materiałów.
Poza projektowaniem zajmuje się tworzeniem animacji architektonicznych i grafiki 3D.

Agnieszka Gwizdała

MŁODSZY PROJEKTANT

Pochodzi z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a od czasu rozpoczęcia studiów mieszka w Krakowie. W 2011 roku ukończyła kierunek Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Od tego czasu zdobywa doświadczenie zajmując się projektowaniem architektury oraz wnętrz.

Tworząc jest otwarta na każdy styl estetyczny i niebanalne rozwiązania funkcjonalne.

Anna Karwowska

MŁODSZY PROJEKTANT

Pochodzi z Warszawy, ale studia I st. ukończyła na kierunku Architektury Wnętrz na Politechnice Koszalińskiej. Naukę kontynuowała na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Stypendystka programu Sokrates Erasmus na Università Degli Studi di Palermo we Włoszech. W projektowaniu ceni sobie ciepło i charakter wnętrz, lubi sięgać po naturalne materiały.

Prywatnie miłośniczka podróży oraz fotografii.